Çelik Raf Sistemleri

Çelik Raf Sistemleri

Portatif metal adıyla da bilinen çelik raf sistemleri, uzun yıllardır kullanılan ve her alanda kullanıma uygun sağlam ürünlerdir. Firmamız tarafından üretilen raf sistemleri, levha haline getirilmiş metal olan DKP sac malzemesi kullanılarak üretilmektedir.

Firmamızda bulabileceğiniz raf sistemleri, kullanım alanlarının çeşitliliği ve kolay kullanımından dolayı tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek ürünleri bünyesinde barındırır. Kaliteli üretimi ve sahip olduğu referanslar sayesinde sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Depolama veya düzen konusunda hem akılcı hem de sağlam çözüm olan çelik raflar, uzun yıllar boyunca kullanılabilen kalitesi ile de dikkat çekmektedir.

Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Çelik raf sistemleri, birçok alanda kullanıma uygun kaliteli modellerdir. Bu tarz raf sistemleri ardiye gibi alanlarda kullanıma uygun olan ve yük taşıma kapasitesi oldukça fazla olan ürünlerdir. Arşiv alanları ve depolar gibi pek çok farklı kullanım alanı bulunur. Diğer yandan, çelik raf sistemleri ürünlerini farklı dekorasyon düzenlemeleri için de kullanabilmeniz mümkündür.

Raf sistemleri, ev ve ofis mobilyaları haricinde hastane veya çeşitli kliniklerde de kullanılabilir. Aynı zamanda okul ve diğer kalabalık resmi dairelerde de bu tip raflara oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamızın yarattığı imkanlar sayesinde, çelik raf ürünlerinizi modellerine ve boyutlarına göre özelleştirme şansınız da bulunmaktadır.

Nemli ve soğuk alanlar, çelik raf sistemlerinin kullanılmaması gereken yerler arasındadır. Nemli alanlarda boyanın zarar görmesi sebebiyle 1 ile 2 sene içerisinde paslanmaların başlaması sebebiyle, çelikte aşınmalar oluşabilir.

Raf Sistemleri Nasıl Üretilir?

Dört farklı malzeme kullanılarak oluşturulan raf sistemleri; çelik raf tablası, raf profili, somunlar ve koruyucu plastik taban ile oluşmaktadır. Standart gri rengi kullanılarak kaplanır. Taşınacak malzemelerin ağırlıklarına göre değişkenlik gösterirken, raf aralıkları ise müşterilerin isteğine göre ayarlanabilmektedir.

Firmamızın hedefi kalite standartlarını yerine getiren, müşterilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir sistem kurarak sürdürmek ve bu sistemi sürekli geliştirmektir. Firmamız, modern üretim sistemleri sayesinde hızlı üretim ve teslimat iddiasını koruyarak müşterilerine rahatlıkla siparişleri ulaştırmaktadır.

Ekibimiz malzeme, süreç ve modaya olan tutku anlayışları nedeniyle özel olarak seçildi. Sitemize göz atıyor veya mağazamızı ziyaret ediyor olun, her zaman üreticilerimiz ve onların zanaatları hakkındaki derin bilgimizi ve anlayışımızı paylaşmaya hazırız.

İletişim

Join the conversation

TOP