HASTANE MOBİLYALARI

Hastane Mobilyaları

Hastane mobilyaları, Hastanelere özel olmalıdır. Hastalar ve hasta yakınları tarafından oldukça kullanışlı olmalıdır. Hastalar ameliyat vb. durumlarda uyandıkları zaman kendilerini huzurlu temiz ve kaliteli bir ortam da görmek isterler  hasta yakınları ise refakatçı kalma durumlarında o gece hastaya yardım için yanında konaklamak durumunda kalabilir.

Bütün bunlar için hastane mobilyalarında hem hasta hem de hasta yakınlarının konforu rahat bir şekilde dinlenmesi  huzurlu bir ortam için gerekli ortamlar sağlanmalıdır.

HASTANE MOBİLYA FİYATLARI

Hastane Mobilyaları, fiyatları kalite konfor donanım olarak farlılıklar göstermektedir hastaneniz ve hastalarınız için en uygun Mobilyaları  ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz daha fazla bilgi ve destek için bizimle iletişime geçin.

HASTANE BÜRO MALZEMELERİ

Hastane mobilyaları , ve büro malzemeleri hastalar ve hasta yakınları için tamamen donanımlı ve kusursuz olmalıdır gerektiğinde telefonla hasta bakıcıdan hemşireden veya doktordan yardım istemek için sorunsuz çalışan bir telefon ve ağ alt yapısı olmalıdır .Hasta yemek yemek  su içmek WC  gitmek gibi temel ihtiyaçlarını karşılayacağı  durumlarda ise yatağın hareket sistemiyle yakınlarından ve yataktan yardım almalıdır. Hasta yakınları dinlenmek veya uzanmak için hastane odalarında bir oturma grubu olmak zorundadır. Bu tip donanımlı bir oda hem sizin hem de işletmeniz için artı bir değerdir daha fazla bilgi için satış ofislerimize  bekliyoruz.

HASTA YATAKLARI

Hastane mobilayaları, hasta yatakları vazgeçilmezidir. Tamamen donanımlı ortapedik rahat ve konforlu olmalıdır hastanın geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı durumunu gözlemlemek isteyen doktorlar için hastane de  kalmak durumunda olan hasta aldığı sağlık hizmeti kadar uyuduğu yatak rahatlığı konforu ve donanımda en önemli şeylerden biridir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Join the conversation

TOP