Hastane Mobilyaları

Hastane mobilyaları nasıl olmalıdır?

Hastane Mobilyaları, hastaneler ve tüm sağlık kuruluşları için en önemli mobilya ürünlerindendir. Herhangi bir sağlık merkezinde tedavisi gerçekleşen hastalar veya refakatçiler için kaliteli hastane mobilyalarının önemi oldukça büyüktür. Teknolojinin her geçen gün gelişimi ve teknolojinin gelişimine bağlı olarak değişen sağlık sektöründeki yenilikler bu yeniliklerin en iyi şekilde uygulanmasında gerekli hastane mobilyalarının geliştirilmesini sağlamaktadır. Hastane mobilyaları ancak ilerleyen teknolojik gelişmelere elverişli hastanelerin ortamlarında zorunlu ürünlerdir.

Hastane ortamı ve hastaların kaldıkları odaların dekorasyonları hastaların iyileşmelerinde büyük paya sahiptir. Bu nedenle hastanelerin dekorasyonları yapılırken mümkün olduğunca modern ve minimal tarzlar tercih edilmektedir. Hastane mobilyalarının hem hastaların rahatça tedavi olabilmeleri hem kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri hem de modern ve minimal dekorasyon tarzlarına uyumun en iyi şekilde yakalanması ölçekleri gözetilerek tasarlanırlar. Bu mobilyaların farklı örneklerine, farklı tarzdaki hastane mobilyalarına ve hastane mobilyalar ile ilgili daha fazla detaya ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilirsiniz.

Hastane mobilyaları, Hastanelere özel olmalıdır. Hastalar ve hasta yakınları tarafından oldukça kullanışlı olmalıdır. Hastalar ameliyat vb. durumlarda uyandıkları zaman kendilerini huzurlu temiz ve kaliteli bir ortam da görmek ister. Hasta yakınları ise refakatçı kalma durumlarında o gece hastaya yardım için yanında konaklamak durumunda kalır. Bütün bunlar için hastane mobilyalarında hem hasta hem de hasta yakınlarının konforu rahat bir şekilde dinlenmesi huzurlu bir ortam için gerekli şartlar sağlanmalıdır.

"<yoastmark

Hastane Mobilyaları

Hastane mobilyaları içerisinde hasta yatakları, hastanelerde hastalara gerekli tedavilerin yapılması ve hastaların istirahatlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeleri için son teknolojik imkanlarla ve en kaliteli ergonomik materyallerle üretilen ürünlerdir. Hasta yatakları bir hastanın tedavisi sırasında son derece büyük bir önem taşımakta ve bu nedenle birçok hususa dikkat edilerek üretimi gerçekleştirilen mobilyalardır. Hasta yatakları ile ilgili daha fazla detay ve örneğe firmamız ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Hastane mobilyaları, hasta yatakları vazgeçilmezidir. Tamamen donanımlı ortapedik rahat ve konforlu olmalıdır hastanın geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı durumunu gözlemlemek isteyen doktorlar için hastane de kalmak durumunda olan hasta aldığı sağlık hizmeti kadar uyuduğu yatak rahatlığı konforu ve donanımda en önemli şeylerden biridir. Hastane mobilyaları, hızla artan dünya nüfusunun hastanelere daha çok ihtiyaç duymasının sonucu olarak sayısı artan ve gelişen hastanelerde, hastalara daha iyi hizmet verebilmek için vardır.

Büyük bir ivmeyle artış gösteren sağlık alanındaki teknolojik gelişmeler, bu gelişmelere entegre olabilecek hastane mobilyalarına duyulan ilgiyi arttırmıştır. Artan bu talepler sonucunda, değişen sistemlere uygun mobilyaları da zorunluluk hâline gelmektedir. Unutulmamalıdır ki artan nüfus gelişmeleri yeni sağlık teknolojilerini ve çalışmalarını doğurduğundan mobilyaları çok hızlı bir şekilde bu gelişmelere adaptasyon göstererek hastaya hazır duruma gelmelidir. Hastane mobilyalarının tasarımları, hastanın rahatça günlük hayatına devam edebileceği, iletişimini verimli bir şekilde sağlayabileceği nitelikte olmalıdır. Hastane mobilyaları tasarlanırken, kir ve alerjen tutmayan malzemelerden üretilip dayanıklı olmalıdır. Hasta odalarında ve mobilyalarında sadece bir iyileşme süreci değil aynı zamanda hastanın bireysel ve psikolojik durumu da gözetilmelidir. Bu nedenle mobilyaları fonksiyonel, konforlu, steril ve kolay temizlenebilen niteliklere sahiptir.

Mobilya İmalatı

Hastane mobilyaları üreticileri, hastalara alanların ve odaların tasarımlarını, fonksiyonlarını değiştirecek nitelikte ürünler tasarlayıp üretirler. Sağlık ortamları planlanırken değişen ihtiyaçlara ve koşullara uygun yeniliklerle üretim yaparlar. Hasta deneyimini olumlu yönde etkileyecek mobilyalar hastaneler için olmazsa olmazdır. Hastane mobilyaları 7/24 kullanılabilecek şekilde üretilir. Hastanelerde iyi nitelikte konfor ve depolama alanları oluşturarak hastaların ve konaklama sağlayanların faydalanabilecekleri özellikte mobilyalar tasarlanmasını sağlarlar. Hastanelerin farklı sağlık tesislerindeki farklı hastaların hastalıklarına uygun ve sağlık koşullarını olumlu yönde etkileyecek özellikteki mobilyaları araştırma sonuçlarına uygun şekilde oluştururlar. Örneğin; bir hastanenin psikiyatrik bakım bölümleriyle acil bölümlerinin hastalarının nitelikleri ve ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle hastane mobilyaları üreticileri bu nitelik ve ihtiyaçları gözeterek hareket ederler.

Hastanelerde hastalara ev ortamını sağlamak için rahat, konforlu, hafif ve işlevsel hastane mobilyaları çözümleri mevcuttur. Yeni ve modern yöntemlerle, yeni malzemelerle üretilen hastane mobilyaları bu niteliğe uyum sağlarlar. Hastalara daha güvenli ve daha sağlam ortamlar oluşturarak rahatlamalarına yardımcı olurlar.

Hastane mobilyaları üreticileri, yalnızca hastalara ilişkin odalara değil bekleme salonlarına uygun tasarımlar da üretirler. Bekleme salonlarında tercih edilen mobilyalar, hasta odalarında tercih edilenlere göre aktifliğe daha fazla uyum sağlayabilecek renk ve niteliktedir. Hastanenin kurumsal kimliğini ortaya çıkarmasında önemli yeri olan bekleme salonu mobilyaları hastanelerin geçiş konseptlerine uygun biçimde tasarlanırlar. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mobilyaları imalatçıları hastanelerde kullanılacak mobilyalara ilişkin tasarım, üretim, nakliye, kurulum, tedarik gibi işlemleri yapar. Hastane mobilyalarını üreticileri, mobilyalarının üretimlerinin her alanında gereken hassasiyeti ve titizliği göstermekte olup en kaliteli hastane mobilyalarının piyasada yer almasını ve hastanelerde kullanılmasını sağlamaktadır. Hastane mobilyaları üreticileri ve hastane mobilyaları hakkında detaylı bilgi ve örnekler için firmamız ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekipman Fiyatları

Hastane ekipmanları üreticileri, hastanelerdeki her türden ekipmanın üretim ve tedarik işlemlerini gerçekleştirir. Özellikle hastane ekipmanları hakkında detaylı bilgi ve örneklere ulaşmak için Dessamo ile irtibat sağlayabilirsiniz. Hastane mobilyaları fiyatları, mobilyalarının özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Üstelik özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilirsiniz. Bununla birlikte mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Mobilyaların fiyatları kalite konfor donanım olarak farlılıklar göstermektedir hastaneniz ve hastalarınız için en uygun Mobilyaları ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz daha fazla bilgi ve destek için bizimle iletişime geçin.

Hastane mobilyaları ve büro malzemeleri hastalar ve hasta yakınları için tamamen donanımlı ve kusursuz olmalıdır gerektiğinde telefonla hasta bakıcıdan hemşireden veya doktordan yardım istemek için sorunsuz çalışan bir telefon ve ağ alt yapısı olmalıdır. Hasta yemek yemek su içmek WC gitmek gibi temel ihtiyaçlarını karşılayacağı durumlarda ise yatağın hareket sistemiyle yakınlarından ve yataktan yardım almalıdır. Hasta yakınlarını dinlenmesi viçin hastane odalarında bir oturma grubu olmak zorundadır. Bu tip donanımlı bir oda hem sizin hem de işletmeniz için artı bir değerdir daha fazla bilgi için satış ofislerimize bekliyoruz.

Sağlık Malzemeleri Üreten Firmalar

Özellikle hastane malzemeleri üreten firmalar, hastanelerin, teknolojinin, hastaların ve tıbbi personelin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun tasarımlar oluşturup bunları arz etmektedir. Üstelik yeni, modern, teknolojiye entegre olabilen mobilyalar, hem hastalar hem de tıbbi personel için faydalı bir ortam oluşturur. Ayrıca bu malzemeleri üreten firmalar, hastalar için en faydalı ortam için araştırmalar yapar ve üretime geçer. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hastane ekipmanları üreticileri, ekipmanlarının en iyi koşullarda ve en iyi şekilde hastalara sunulmasına ilişkin çalışmaları yürüterek ürün arzında bulunurlar. Teknolojik gelişmelerin hız kesmediği günümüz koşullarına uyum sağlayacak ekipmanları hastaların ve tıbbi personelin kullanımına hazır olacak şekilde hizmete sunarlar. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Join the conversation

TOP