Hastane Refakatçi Koltuğu

Hastane Mobilyaları Üreticileri
Hastane refakatçi koltuğu  sağlamlık, konfor ve kalitenin modern çizgilerde birleşmesiyle tasarlanıp oluşturulan hastane ve sağlık hizmetleri ürün grupları arasında yer alır. Refakatçi koltukları, hastanelerin en önemli mobilyalarındandır. Hastanelerde, muayenehanelerde, kliniklerde bekleme süreleri zaman zaman tahmin edilenden daha fazla olmaktadır. Bu durum kaliteli, konforlu, ergonomik refakatçi koltuklarını zorunlu kılmıştır. Hasta yakınlarının ihtiyaç duydukları mobilyaların o an doğru yerde ve doğru şekilde konumlandırılmış olup hasta ile ve hastane personelleriyle en sağlıklı iletişimin kurulması mantalitesiyle oluşturulmuş olan refakatçi mobilyalarına her sağlık kurumunda gereksinim vardır. Refakatçi Koltuğu nun bir hastaneye, bir kliniğe, bir muayenehaneye veya sağlık kuruluşuna uyum sağlayabilmesi için yerine getirmesi gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Tekli Refakatçi Koltuğu nun bu tür yerlere uyum sağlaması için gerekli kriterler sağlanmadığı takdirde hasta yakınları ve hastalar zorluklar yaşayabilmektedir. Bu nedenle bu mobilyalar seçilirken kaliteden ödün verilmemelidir. Koltuk, yataklı koltuk, sandıklı koltuk vb. fark etmeksizin hasta yakınlarına en sağlıklı ve en konforlu hizmeti verebilecek mobilya olması esastır. Refakatçi koltuklarında en önemli faktör ergonomi olarak karşımıza çıkar. Bir hastanede, klinikte, muayenehanede bekleme süreleri, tıbbi işlem süreleri uzar veya gecikir. Bu süre zarfında hasta yakınlarının kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlayacak mobilyaların alanda bulunması çok önemlidir. Bir hastalık, bir sağlık problemi nedeniyle hastaneye, kliniğe veya tıbbi müdahale alanına gelen hastalara ve hasta yakınlarına oturma ve dinlenme alanı sağlayacak kaliteli, ergonomik, fonksiyonel ve hasta psikolojisine uygun tasarlanmış mobilyalarla donatılmış bir alan son derece mühimdir. Hasta refakatçi koltuklarının kolay temizlenebilecek malzemelerden üretilmiş nitelikte olmaları da çok önemlidir. Tıbbi müdahale alanlarında veya hasta yakınlarının uzun beklemeler gerçekleştirdiği alanlarda kullanılan mobilyalarda bakım da kolay ve hızlı olmalıdır. Bu nedenle bu tarz süreklilik bulunduran mobilyalar Dessamo güvencesiyle en kaliteli ve en uygun malzemelerle üretilip satışa sunulmaktadır.
Hastane Mobilyaları
Hastane Mobilyaları

Hastane Refakatçi Koltuğu

Hasta refakatçi koltuklarında dayanıklılık için en doğru malzemeler alüminyum ve paslanmaz çeliklerdir. Alüminyum ve paslanmaz çeliklerle üretilen hastane mobilyalarından olan tekli refakatçi koltukları, paslanmaz özellikleri olduğundan kolay ve pratik zemin temizliği yapılmasına yardımcı olur. Üzerlerinde kullanılan bakteri önleyici kumaşlar sayesinde tekli refakatçi koltukları tıbbi işlem yapılan alanlarda rahatlıkla yer alır. Hastane odaları, genellikle sıcak bir ortama ihtiyaç duyan ve hasta psikolojisini olumlu yönde etkileyecek odalar olmalıdır. Hastanede işlem gören hastaların yakınlarını da ağırlayacak hastane koltukları olmalıdır. Koltuklar tüm bu işlevselliklerini gösterirken hastane odalarına belli bir kalite görünümü ve dizayn şıklığı da getirmelidir. Hastanelerde kullanılacak olan tekli refakatçi koltukları, ister dar bir odada ister bir koridorda ister çok geniş bir alanda konumlandırılsın her konuma ve şarta adapte olabilecek ölçü ve uyumlulukta üretilmektedir. Dar bir hastane odasında odaya ferahlık sağlayacak geniş bir odada ise ortama sıcaklık kazandıracak nitelikte tasarlanmaktadır. Hastaneler için tasarlanan mobilyalarda ve refakatçi koltuklarında tasarım en çok dikkat çeken ve göze çarpan unsurlardan biridir. Hastane refakatçi koltukları, refakatçiler için en sağlıklı oturma düzeyinin yakalanacağı yükseklikte ve en çağdaş tasarımlarla hazırlanmaktadır. Hastane refakatçi koltukları minimalleşen ve çağdaş çizgiler yakalayan hastane dekorasyonlarına da uyum sağlayacak niteliktedir. Dessamo, eşsiz ve seçkin tasarımlarıyla hastaların ve hasta refakatçilerinin daha sağlıklı bir ortamda vakit geçirmeleri için tüm kriterleri karşılayan geniş bir hastane mobilyaları yelpazesine sahip olup konumlandırılacak alana en iyi şekilde uyum sağlayabilecek tasarımlarıyla hastanelerde ve tıbbi işlem merkezlerinde yerlerini almaktadır.

Tekli ve İkili Refakatçi Koltukları

Özellikle refakatçi koltuğu, refakatçilerin konforunu ve rahatını sağlayacak nitelikte ergonomik, sağlıklı, şık, kolay temizlenebilen hastane mobilyalarından biridir. Refakatçi koltukları, hasta yakınlarının uzun sürebilecek veya ertelenebilecek bekleme sürelerini karşılayabilecek ürünlerdir. Refakatçi koltuklarının en önemli özelliklerinden bir diğeri rahat kullanılabilir bir yapıda olmalarıdır. Yoğun ve kalabalık hastane ortamları zaman zaman hem hastalar hem de hasta yakınları için yorucu hâle gelebilmektedir. Hastaneye bir hastalık veya şikayet sonucu gelmiş olan hastaları ağırlama noktasında en çok önem verilmesi gereken nokta hasta mobilyaları olarak yer almaktadır. Ucuz refakatçi koltuklarının şık tasarımlarına, kolay ve pratik kullanım sunan çeşitlerine ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz. Tekli Refakatçi Koltuğu Öncelikle refakatçi koltuğu fiyatları, refakatçi koltuklarının özellikleri arasında en çok merak edilen noktalardan bir tanesidir. Refakatçi koltukları günümüz çağdaş hastane dekorasyonlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmakta ve bu tasarımlar sonucunda şık sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Refakatçi koltukları uzun bekleme sürelerine uygun ergonomide ve sağlamlıkta maddelerden üretilmektedir. Bu sayede hastalar ve hasta yakınları gönül rahatlığı ile tedavi süreçlerini gerçekleştirebilmektedir. Refakatçi koltuğu fiyatları, sık tercih edilen hastane mobilyalarından olan refakatçi koltuklarının en çok sorulan özellikleri arasındadır. Şık, konforlu, rahat kullanım özellikleri ile ön plana çıkan hastane mobilyalarının tasarım ve üretimini gerçekleştiren Dessamo firması ile ikili refakatçi koltukları fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte internet sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

İkili Refakatçi Koltuğu

İkili refakatçi koltuğu, refakatçiler için en uygun alanı sağlayacak nitelikte ergonomik, şık, konforlu tasarımlarıyla günümüz hastanelerinde, kliniklerinde, muayenehanelerinde yerini almaktadır. Özellikle küçük ve dar alanlarda standartları yükseltmek adına son derece işlevsel çözümler sunan ikili refakatçi koltukları hasta yakınlarının zaman zaman uzayabilen ve belli olmayabilen bekleme sürelerine ayak uydurabilecek nitelikte ve konforda tasarlanarak üretilmektedir. Bu bağlamda üreticiler ve tedarikçiler daha çok fonksiyonu olan ve kolay taşınabilen, konforlu ürünleri tercih etmektedirler. Refakatçi koltuklarında gömme yataklar, çarşaflar vb. Çözümler hastane alanları için son derece önem taşımaktadır. Konaklamaların en rahat ve en sağlıklı şekilde gerçekleşmesi için hastane mobilyalarında maksimum konfor esas alınmaktadır. İkili refakatçi koltuğu, daha fazla refakatçiyi ağırlamaya olanak sağlayacak şık, çağdaş ve kullanışlı hastane mobilyaları listesinin başında gelen ürünlerdendir. Refakatçi koltuklarında aranan temel nitelikler konfor ve rahatlıktır. Hastane ve tıbbi işlem uygulama alanlarında hastaları ve hasta yakınlarını rahat edecekleri, güven duyacakları bir ortamda ve bu şartları sağlayan mobilyalarla donatmak gereklidir.

Dessamo Mobilya

Hasta ilişkileri ve hasta psikolojileri de değerlendirmeye alındığında hastane dekorasyonlarının ve hastane mobilyalarının aslında göründüklerinden çok daha fazla dikkat çekici olduklarını tespit etmek mümkündür. Hastane dekorasyonları günden güne modernleşerek değişme ve gelişme göstermektedir. Bu durum hastane dekorasyonlarının da değişmesini ve daha modern çizgilere sahip olmasını mecbur kılmıştır. Minimalleşen dekorasyonlarda pratik ve ihtiyaçları karşılayıcı nitelikte mobilyalar ön plana çıkar olmuştur. Bu nedenle ikili refakatçi koltuklarında arana şartlar da bu niteliklere ve kriterlere uygun olarak çizilmektedir. İkili refakatçi koltuklarının modern tasarımlarına, uygun seçeneklerine ve daha pek çok özelliğine ulaşmak ve bilgi almak için Dessamo ile irtibata geçebilir web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz. Özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Üstelik merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilirsiniz. Ayrıca mail adreslerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Join the conversation

TOP