Modüler Bölme Duvarı

Modüler Bölme Duvarı

Modüler bölme duvarı, ince duvarları ve soft hatları sayesinde ofislerin şık ve kurumsal görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Lüks bir ofis atmosferi yaratsa da aslında ofisler için oldukça ekonomik bir seçimdir. Modüler bölme sistemi, çok fazla bütçeye ihtiyaç duymadan oluşturulabilen ofis dekorasyonunun en güzel örneğidir ve tüm ofisin ferah görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Modüler duvar, hafif malzemeler olmalarına rağmen oldukça yüksek ve dayanıklı bir fiziksel yapıya sahiptir. Yangın önlenmesinden ses yalıtımına kadar firmalara pek çok fayda sağlarlar. Ayrıca ofisin farklı yapısal özellikleri göz önünde bulundurularak, farklı profil seçenekleriyle modüler bölme; çelik yapı, alüminyum profiller, melamin paneller ve alçıpan bölmeler gibi farklı uygulamalara sahiptir. Modüler yapının çeşitli kısımları inşa edilecek bölgeye birleştirilmeye bir şekilde geldiğinden, inşaat aşamasının tamamlanma süresi geleneksel inşaat sürecinden çok daha kısa bir sürede bitmektedir. Bu durum pek çok artıyı da beraberinde getirmektedir; çevrenin kontrolsüz kirlenmesini önleyebilir, gürültü kirliliğini önleyebilir ve malzemeleri israf etmeden süreci sonlandırabilir.

Modüler Bölme Duvar Özellikleri

Bölme duvar yapılacak alanın özelliklerine göre tam cam bölme, yarı camlı bölme, tek camlı, çift camlı ve jaluzili, akustik bölme duvar gibi seçeneklerin tercih edilmesi mümkündür. Bu duvarların özellikleri genel olarak şu şekildedir;

  • Modüler bölme duvarı ile birlikte ilk olarak ister ofis olsun ister başka bir yaşam alanı fark etmez daha temiz ve düzenli bir görünüm sağlanmaktadır.
  • Ofis alanı elde etme ve iç mekâna ferah bir görünüm sağlamanın yanı sıra ses yalıtımının çok önemli olduğu sektörlerdeki firmalara farklı ses yalıtım malzemeleri ile şık ve özgün tasarımlar da sunmaktadır.
  • Ofis bölme duvarı sayesinde, 80 mm’lik ultra ince kesit alanları kullanılarak ofis alanı kullanımı maksimuma çıkmaktadır ayrıca zarif çizgileri ile ofis

dekorasyonu prestij kazanmaktadır.

  • Uygulanan modüler duvar bölme sistemleri sayesinde mekân istenilen özelliklere ve işlevlere göre bölünebilmektedir. 

Modüler Bölme Duvar Fiyatları

Modüler bölme duvar fiyatları, konusunda çoğunlukla m2 hesabı çalışılmakla birlikte kullanılması tercih edilen materyallere göre de farklılık göstermektedir. Firmalara göre de farklılık gösteren modüler duvar fiyatları konusunda en sağlıklı bilgi tercih edilecek firma ile iletişime geçmek olacaktır.

İletişim için tıklayınız

Join the conversation

TOP