Müdür Masası

ARES MÜDÜR

Müdür Masası müdür konumundaki kişilerin ofislerinde tercih ettikleri oldukça önemli mobilyalardan bir tanesidir. İnsanlar, doğalarında var olduğu üzere çevreyle sürekli etkileşim halindedirler. Bu nedenle çevrenin yansıttığı imgeler son derece önemlidir. Ofis estetikleri ve ofis stilleri çok önemli görüntüler oluşturduklarından ofiste çalışmakta olan kişileri ve gelen ziyaretçileri de etkisi altına almaktadır. Bu nedenle ofislerde kullanılan mobilyalar aynı zamanda ilham aracı olarak rol oynamaktadır. Müdür masaları oluşturulurken fonksiyonelliklerinin yanı sıra sadece belli biçimler çerçevesinde bulunmaları gerekmeyip biçimlerinin ofislerin genel tarzlarına uyum sağlayacak ve ofisteki diğer çalışanların da üretkenliklerini ve verimliliklerini arttıracak şekilde tasarlanmaktadır. Müdür masaları ergonomik yapılarıyla çalışma ortamlarına sağlık ve rahatlık sağlamaktadır.

İmaj konusunda oldukça büyük öneme sahip olan müdür masası, ofislerde müdürlerin vakitlerinin büyük bir kısmını geçirdikleri ofis mobilyaları arasında yer almaktadır. Müdür masası yöneticilerin ve ofislerin tarzlarına uygun, ergonomik, sağlıklı, konforlu bir şekilde tasarlanıp bu tasarımlara ve modern dekorasyon tarzlarına uyum sağlayacak şekilde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Müdür masaları çalışanların ve müşterilerin ofisler hakkında ilk izlenimlerinin oluşması açısından en önemli unsurlardan olduklarından müdür masalarının ofis tarzlarını yansıtacak en uygun mobilyalardan seçilmeleri gerekmektedir.

Müdür Masası

Özellikle müdür masası, günümüz modern ofis dekorasyonu tarzlarına uyum sağlayabilecek nitelikte, şık, konforlu, yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkan mobilyalardandır. Günümüzde eski ağır dekorasyon tarzlarını yerlerini daha minimalist ve daha modern çizgilerde buluşan detaylarla imal edilen ofis mobilyalarına bırakmıştır. Bu durum, ofis dekorasyonlarının çağa ayak uyduracak şekilde dizayn edilmesini beraberinde getirmiştir. Modern ofislerin en önemli detay parçaları arasında gösterilebilecek modern müdür masaları, ofisteki çalışanlara ve ofise gelen müşterilere en önemli nokta olan ilk izlenimlerini verecek mobilyalardır. Modern müdür masalarının eşsiz ve şık tasarımlarına Dessamo ile iletişime geçerek veya web sitesi üzerinde gezintiye çıkarak ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte müdür masası takımları, şık, konforlu, gösterişli, modern tasarımlarıyla kendilerini göstermekte olan ofislerin mihenk taşlarındandır. Doğru mobilya seçimleri ile her ofis parlayacaktır. Müdür masası takımları, ofislerin ön plana çıkarak müşteri memnuniyetini ve konforunu sağlayacak nitelikte tasarlanmaktadır. Müdür makamları, bir ofisin merkezi olarak kabul edilir. Müdür masası takımları, çalışanların çalışma aktivitelerini destekleyen, müşterilerle en uygun iletişimin sağlanmasına yardımcı olan mobilyalardır. Modern bir çalışma ortamında bulunan mobilyalar da ofiste bulunan herkese sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer sunarak iş yerinin düzenlenmesinde önemli rol oynar.

ARES MÜDÜR

Düzgün bir şekilde düzenlenmiş ve organize edilmiş bir ofiste ideal bir ortam oluşturulması mümkündür. Duvarlarda daha büyük konumlu mobilyaların tercih edildiği müdür odaları daha geniş ve daha büyük bir görünüme kavuşur. Müdür odalarında çalışanlara ve yöneticilere özgür alanlar sağlayacak tasarımlar müdür masası takımlarının üretiminde esas alınan tasarımlardır. Çalışanlar ve yöneticiler arasındaki iş birliğini destekleyecek ve görüş alanını engellemeyecek nitelikte ofis mobilyalarının ve müdür masası takımlarının yaygınlığı günümüzde daha da artmaktadır. Modern çizgilerin yakalandığı çağdaş ve şık müdür masası takımları ofislerde yerlerini almaktadır.

Müdür masası fiyatları, masanın büyüklüğüne, üretildiği maddeye, üzerinde barındırdığı detaylara vb. pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebilmektedir. Modern tasarımlar, şık ve gösterişli dizaynlar, minimalist tarzlar gibi farklı dekorasyon stillerine uygun, geniş ürün yelpazelerine sahip Dessamo markası müdür masaları ve ofis mobilya takımları için en doğru seçimdir. Müdür masalarının farklı çeşitlerine ve dizaynlarına ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz. Özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Müdür Masası ve Ofis Mobilyaları Tercihi

Genel anlamda bakıldığında müdür masası ve diğer ofis mobilyaları, ofis içerisinde gerçekleşen çalışanların çalışma etkinliklerinden müşteriler ile olan iletişimlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü durumu etkilemektedir. Hoş bir ofis tasarımını taçlandıran hoş ofis mobilyaları müşterilerin ilgisini çekmekte ve ilk izlenimleri açısından ciddi bir boyutta olmaktadır. İşlevsel, kullanışlı, ergonomik modern, geliştirilmiş ofis mobilyaları çalışanların motivasyonlarını arttırmaktadır. Bu bağlamda çalışanları daha çok çalışmaya teşvik etmekte olan çalışanlar daha verimli bir şekilde işlerini tamamlarlar.

Günümüz koşullarının getirdiği yoğun ve esnek çalışma şartları çalışanların zaman zaman ofislerde veya iş yerlerinde iş başında geçirdikleri süreleri de arttırmış olduğundan çalışanların görevlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri noktasında doğru ve ofis tarzına uygun mobilyalar en önemli kriterler arasına girmiştir. Çalışanların yeteneklerini ortaya çıkarmalarını teşvik edecek ve onları bu yönden destekleyecek ofis mobilyaları işe teşvik edici öğelerdendir. Çalışanların mesai başındaki emeklerini ve üretkenliklerini arttıracak hamleler doğru ofis mobilyaları ile mümkündür. Müdür masalarının detaylı çeşit ve örneklerine Dessamo ile iletişime geçerek veya web sitesi üzerinde gezintiye çıkarak ulaşabilirsiniz.

Ofis mobilyaları, bir ofisteki çalışmanın düzenli bir şekilde devam etmesi ve ofisin sorunsuz, verimli bir şekilde çalışması hususunda büyük önem taşımaktadır. Doğru ofis mobilyaları ofis ortamını keyifli ve çekici hâle getirmektedir. Ofis mobilyalarının çalışanların verimliliğini ciddi ölçüde etkilediği araştırmalarla sabittir. Keyifli bir ortamda, çalışanlar kendilerini daha rahat hissederler. Hız ve verimlilik artışı ise çalışanların ofisteki işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Ofis mobilyalarının doğru konumlandırılmış olması da ofislerde çok büyük önem taşımaktadır. Doğru konumlandırılmış ergonomik ofis mobilyaları çalışanlara hareket özgürlüğü sağlar ve gereksiz yere hareket ve efor sarfiyatını engeller.

Dessamo Hakkında

Sektöründe 15 yıldır hammadde girişinden ürünün sevkine kadar, değişmez bir kalite anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesiyle hareket eden Dessamo, tüm bu planlamalarında tek bir duyguyla hareket etmekte ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürettiği ürünlerinde son derece estetik bir tarzı en hızlı ve uygun şekliyle müşterisi ile buluşturmayı amaçlayan firmamız, ürün kalitesini Dessamo’ya yakışır düzeyde sorgulamakta, tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anllayış çerçevesinde tüm üretimini yönlenmektedir. Mekan, estetik, kullanıcı ve ürün arasındaki ilişkiyi ‘fayda’ anlayışı ile harmanlayarak geleceğin ofislerini tasarlıyoruz. Yenilikçi, paylaşımcı, duyarlı ve öğrenmeye açık bir şirket olarak, insani değerlerinden ödün vermeden sektörde farkı hissettiren küresel markalar arasındaki yolumuza devam ediyoruz. Zamanın ve mekânların değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, gelip geçici trendlerden uzak durarak yalın ve faydalı ürünler tasarlıyoruz. Pazarlama yapısı içerisindeki gelişimini de son derece ciddi bir boyuta getirmiş olan Dessamo bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla artırarak sürdürecektir.

Çalışma Prensiplerimiz

İnsan Odaklı Yaklaşım: Kimliğimizin, hizmetlerimizin, tasarım anlayışımızın ve ürünlerimizin temeli, özümüz; insan.

Satış Yönetimi: Müşterilerimizi dinliyor, deneyim ve ihtiyaçlarından öğrendiklerimizle daha iyi hizmet üretiyoruz.

Tasarım: Zamanın ve mekânların değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, gelip geçici trendlerden uzak durarak yalın ve faydalı ürünler tasarlıyoruz.

Kalite: Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerimizi, uluslararası standartlara uygun şekilde belgelendirip, sürekli iyileştiriyoruz.

Üretim: Çevreye duyarlı malzemeler kullanıyor; teknolojiyi ustalıkla birleştirip, enerji ve hammaddeyi en verimli şekilde tüketiyoruz.

Sevkiyat: Siparişleri aldığımız andan itibaren en hızlı şekilde kullanıcılarıyla buluşturmak için çalışıyoruz.

Join the conversation

TOP