Ofis Mobilyaları

Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları, çalışan insanların vakitlerinin çok büyük bir bölümünü geçirmekte olduğu ürünlerdir. Çalışanların ortamlarının, geçirdikleri bu fazla vakte uygun şekilde düzenlenmesi gerekir. Doğru mobilyalarla dizayn edilmiş ofislerde çalışanların verimliliği de artmaktadır. Çalışanların sadece çalışmaları için değil aynı zamanda kendilerini rahat bir ortamda hissetmeleri için de ofis mobilyaları son derece önem taşımaktadır. İyi dizayn edilmiş ve iyi konumlandırılmış mobilyalar çalışanların konsantrasyonlarını arttırarak daha keyifli bir ortamda çalışmalarını sağlar.

Ofis Masası & Yönetici Masası

Modern Yönetici Masaları

Ofis masası ve yönetici masası seçimleri ofis çalışanlarının ve yöneticilerinin en fazla kullandığı ürünlerdir. Ofisinize gelen ziyaretçilerinize ilk izlenimlerini verecek ofis ve yönetici masalarınızın, ofisinizin genel konseptini ve karakterini yansıtacak büyük parçalar olduğunu gözetmelisiniz. Ofisinizde ve yönetici makamınızda sizi ve işinizi temsil edecek nitelikte ürünler tercih etmeniz, konuklarınızın gözünde sizi prestijli bir konuma ulaştıracaktır.

Ofisinize ve yönetici makamınıza uygun masa ve sandalyeleri seçerken işinizin genel konseptiyle uyumunu dengeledikten sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur konfor ve ergonomi şartlarını hangi ölçüde sağladığı olmalıdır. Çalışanlar ve yöneticiler işte bulundukları vakitlerinin büyük bölümünü bu sandalyelerde geçirdiklerinden oturma ve duruş pozisyonlarının onların sağlıklarını olumlu yönde desteklemesi gerekir. Ancak doğru ergonomi ve sağlık şartları gözetilerek tasarlanan mobilyalar bu şartı sağlayabilir. Başlığı, sırtlığı, yüksekliği gibi niteliklerinin ayarlanabildiği ürünler çalışanlarınızın değişen koşullarına uygun uzun ömürlü ürünlerdir.

Modern Yönetici Masaları

Modern yönetici masaları, yöneticilerin günümüzün çağdaş ofis dekorasyonlarına uyan, şık, kullanışlı ve konforlu olma özelliklerine göre tasarlanır ve üretilir. Modern yönetici masaları, ofisinizi de modern görünümlere kavuşturacaktır.

Her türde ofisin ihtiyacı olan toplantı masaları bazı ofislerin fazla çalışan sayısına, çalışanların toplantı ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte ve büyüklükte tasarlanır. Çalışanlarınızın işbirliği yapabilmesi açısından önem taşıyan bu ürünlerle ilgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yönetici Makam Takımları

 Yönetici makam takımları, yöneticilerin bulundukları iş konumlarını belirtecek şekilde ve iş yerinin genel dizaynına uygun olmalıdır. Yöneticilerin prestijlerine ve çalışma şartlarına uyarken ziyaretçilerin gözlerine de hitap eden cinste olmalıdır.

Modern yönetici masaları, yönetici makam takımlarını tamamlayan önemli parçalardandır. Yöneticilerin günlük işlerini yürütecekleri, çalışmalarını düzenleyecekleri bu mobilyalar kullananlar ve ziyaretçiler açısından birçok anlam ifade eder. Bu nedenle kaliteli ve modern olmalı, çağdaş bir görünümü yansıtmalıdır. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ofis Mobilyaları

Ofis Dolapları

Ofis dolapları, ofislerde mutlaka bulunması gereken ofis mobilyalarındandır. Ofislerinizde saklamak zorunda olduğunuz birçok evrak olabilir. Bunları düzenli şekilde depolayabilmek için ofis dolaplarına olan ihtiyaç ise kaçınılmazdır. Ofis dolapları, kullanışlı, kolay düzenlenebilen ve 7/24 erişilebilecek nitelikte ürünler olmalıdır. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ofis Sandalyeleri

Ofis sandalyeleri, çalışanların ve yöneticilerin uzun vakitlerini geçirecekleri, verimliliklerini çok büyük derecede etkileyen ürünlerdir. Saatlerce masa başında kalmak zorunda olan ofis çalışanları, iyi birer ofis sandalyesine sahip olduklarında odaklanmış ve üretken şekilde çalışmaya devam edebilirler. Ofis ortamınızı daha konforlu hâle getirecek ayarlanabilir ürünler ofisiniz için daha kullanışlı ve uzun ömürlü seçeneklerdir. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yönetici Masası Fiyatları

Yönetici Masası Ölçüleri

Yönetici masası fiyatları ve yönetici masası ölçüleri başlıkları ile ilgili detaylı bilgilere web sitemiz üzerinden veya altta yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Join the conversation

TOP