Okul Sırası İmalatı

Okul Sıraları İmalatı Yapan Firmalar

 

Okul Sırası İmalatı oldukça önemli bir konudur. Özellikle eğitim kurumlarında öğrenciler için sıra tasarımı oldukça önemlidir. İlk olarak öğrencilerin kendilerini rahat hissetmesi ve sınıf ortamına kolayca uyum sağlamaları gerekir. Bunun için de tüm detaylar dikkate alınarak en uygun imalat yapılmalıdır. Öğrenciler sınıfta kendini uygun rahatlıkta hissederse kendini eğitim sürecine dahil edebilir. Bu yüzden eğitimin kalitesini arttırmak için okul sırası seçimi çok önemlidir. Okul sırası bu anlamda en çok dikkat edilmesi gereken detaylardan birisidir. Özellikle okullarda sıralar uygun yaş sevisine uyumlu olarak üretilmelidir. Okul öncesi eğitim kurumunda ve yetişkinlere eğitim veren kurumlarda kullanılacak sıraların boyutları ve özellikleri farklı olmalıdır. Okul sıraları sade ve yüksek verim alma amacı taşımalıdır. Ders esnasında yüz yüze etkileşimi arttıran ve olumlu dönüş almak adına eğitim-öğretim sürecine olumlu katkı sağlayan seçimler yapılmalıdır. Gerek ders esnasında gerekse sınav sürecinde uygun ürünler tercih edilmelidir.

Okul sıraları eğitim öğretim kurumlarında öğrenciler tarafından kullanılmakta olan en önemli unsurlardır. İlk olarak okul sıralarında temel beklenti fonksiyonelliktir. Okul sıraları öğrencilerin uzun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ergonomide ve kalitede tasarımları ve imalatları gerçekleştirilen ürünlerdir. Okul sıralarının özellikleri öğrencilerin öğrenme ve odaklanma kabiliyetlerini ciddi bir ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle doğru tasarım ve özellikte olmalarına özen gösterilmektedir. Bu ürünler değişen ve gelişen öğrenme faaliyetlerine uyum sağlayabilecek şekilde güncel olarak tasarlanmaktadır. Okul sıraları öğrencilerin ders çalışmalarındaki verimliliği arttırmak ve onlara daha konforlu bir öğrenme alanı oluşturmaktır. Okul sıralarının farklı numunelerine, değişik ebatlarına, birbirinden şık modellerine ulaşmak ve detaylı bilgi edinmek için Dessamo ile iletişime geçebilirsiniz.

Okul Sırası İmalatı

Okul sırası, okullarda en çok kullanılan ve öğrencilerin öğrenme etkinliklerinde en çok rol oynayan okul mobilyalarından biridir. Okul sıraları, okulların aldıkları öğrencilerin yaşlarına bağlı olarak değişkenlik gösteren ergonomide üretilmektedir. Okul sıralarının üretiminde hedef kitlenin ağırlık ve boy ortalamaları dikkate alınır. Okul sıralarında öğrencilerin yaşadıkları en büyük problemlerden biri uyumsuz ebatlardır. Bu nedenle okul sıralarının öğrencilere uyum sağlayıp sağlamadıkları değerlendirilmeli ve ardından gerekli adımlar atılmalıdır. Okul sıraları hakkında detaylı bilgi almak için Dessamo ile iletişime geçebilirsiniz.

Okul sıraları değişen ve gelişen eğitim sistemlerine bağlı olarak üretilmektedir. Günümüzde teknolojinin hızla eğitim sistemlerine entegre oluşu bu sistemlerin gerekliliklerini karşılayacak okul ve yurt mobilyalarının üretilmelerini ve her geçen gün geliştirilmelerini sağlamıştır. Bölgenizdeki okul ve yurt mobilyalarının üretim, tedarik, nakliye, kurulum gibi işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için Dessamo ile iletişime geçebilirsiniz. Okul sıraları okullarda en çok kullanılan eğitim-öğretim materyallerindendir. Okul sıraları okullarda öğrencilerin öğrenme faaliyetlerini destekleyecek ve onlara en uygun ortamı oluşturacak şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Okul masalarının farklı örneklerine ve okul masaları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için firmamız kataloglarını inceleyebilirsiniz.

okul sırası imalatı

Okul Sırası Üretimi

Özellikle okul sıraları bir okulda yer alan hem ders hem de sınav süreçlerinde ön plana çıkan ürünlerdir. Özellikle de öğrencilerin sürekli olarak etkileşim halinde oldukları ve sürekli kullanım sağladıkları bir üründür. Bu durumda kullanılan ürünler hem oldukça kaliteli hem de konfor açısından çok daha konforlu olarak karşımıza çıkmak durumundadır. Okul sırası fiyatları işçiliğe ve aynı zamanda kaliteye göre de değişebilmektedir. Kimi ekstra konforlu ürünlerin fiyatlarının daha yüksek olduğunu görebiliyoruz. Bakıldığı zaman, en çok kullanılan ürünlerin, okullarda meydana gelen düz sıralar ve masalar olduğunu görebiliyoruz. Son senelerde ise bu oradan değişiklik meydana gelerek daha konforlu ve tasarımı oldukça şık ürünler tercih ediliyor.

Eğitim-öğretim kurumlarında dersler ve sınavlar için belirlenen süreler vardır. Öğrenciler için bu sürelerin en uzun kısmı okul sıralarında geçmektedir. Belirli bir süre teneffüs olsa bile, bu zaman dilimi sadece 10-15 dakika arasında değişmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere, okul sırası öğrenciler için en önemli unsurlardan birisidir. Bu ürünlerin konforlu olması, öğrencilerin duruş/oturuş sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Gerek omurga ve sırtın uygun şekil alması gerekse direkt olarak duruş bozuklukları ile ilgilidir. Okul sıraları bu durum göz önüne alındığı zaman ergonomik ve uygun konforda olmak zorundadır.

Okul sırası imalatı üretim açısından deneyim gerektiren ve yeniliğe açık olmak zorunda olan bir süreçtir. Firmamız modern tasarımlar ve teknolojik üretim yöntemleri ile hem kaliteli, hem ekonomik, hem sağlıklı  hem de uzun ömürlü ürünler imal etmektedir. Öncelikli olarak ürünlerin imalat aşamasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlara dikkat edildiği zaman, ortaya çıkacak ürün gayet kaliteli olacaktır. Genel anlamda bakıldığında okul sırasının daha uzun ömürlü olabilmesi için öncelikli olarak; 32*50 profillerinde üretilmesi gerekmektedir. Hem iyi bir boru hem de iyi bir kaynak yapıldıktan sonra, aslında istediğiniz sağlam ürün üretilmiş olacaktır. Daha sonrasında ise; hem temizleme hem de boyama işlemi yapılmalıdır. Eloktrostatik toz boya sayesinde 250 derece fırında boyanarak oldukça sağlam bir iskelet ortaya çıkacaktır. Son durumda ise werzalitinde sağlam olması gerekir.

Özetlemek gerekirse yukarıda bahsedildiği gibi okulda en çok zaman geçirilen yerler sınıflardır. Bu durumda sınıftaki taşınırların gerek kalitesi gerekse kullanımı kolay olmalıdır. Bunlardan en önemlisi ise şüphesiz ki okul sıraları olacaktır. Birçok okul sırasının aslında pek de iyi olmadığını ve bizleri rahatsız ettiğini görebiliyoruz. Özellikle de sıraların oldukça düz olması, çocukların okula gittiği andan itibaren duruş bozukluğunu etkiliyor. Okul sırası imalatı olarak düşündüğümüz zaman; birçok ürününde ortaya çıktığını görebiliriz. Elbette bunların hem fiyatları hem de kaliteleri başkalaşacaktır. Bu durumda okul sırası fiyatları ürünlerin özelliklerine ve detaylarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Okul sıraları değişen eğitim şartlarına uyum sağlayacak şekilde güncel olarak tasarlanır ve üretimleri gerçekleştirilir. Okul sıralarının çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere Dessamo ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilirsiniz. Üstelik mail adreslerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dessamo Hakkında

Sektöründe 15 yıldır hammadde girişinden ürünün sevkine kadar, değişmez bir kalite anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesiyle hareket eden Dessamo, tüm bu planlamalarında tek bir duyguyla hareket etmekte ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürettiği ürünlerinde son derece estetik bir tarzı en hızlı ve uygun şekliyle müşterisi ile buluşturmayı amaçlayan firmamız, ürün kalitesini Dessamo’ya yakışır düzeyde sorgulamakta, tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anllayış çerçevesinde tüm üretimini yönlenmektedir. Mekan, estetik, kullanıcı ve ürün arasındaki ilişkiyi ‘fayda’ anlayışı ile harmanlayarak geleceğin ofislerini tasarlıyoruz. Yenilikçi, paylaşımcı, duyarlı ve öğrenmeye açık bir şirket olarak, insani değerlerinden ödün vermeden sektörde farkı hissettiren küresel markalar arasındaki yolumuza devam ediyoruz. Zamanın ve mekânların değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, gelip geçici trendlerden uzak durarak yalın ve faydalı ürünler tasarlıyoruz. Pazarlama yapısı içerisindeki gelişimini de son derece ciddi bir boyuta getirmiş olan Dessamo bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla artırarak sürdürecektir.

Join the conversation

TOP