Otel Mobilyası

Otel Mobilyası

Otel mobilyası, otellerin dekorasyonları yapılırken en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelmektedir. Otel mobilyaları, otellerde yapılan dekorasyonların en iyi ifade aracıdır.

Konuklar bir oteli tercih ederken otelin sahip olduğu mobilyalar onlar için büyük önem taşımaktadır. Kaliteli mobilyalar otelin itibarını arttıracak ve konuklara iyi izlenimler sunacaktır. Konuklar otelden içeri girdiklerinde ilk karşılaştıkları alan olan lobilerin dekorasyonu ve lobilerde kullanılacak mobilyalar otelin genel dekorasyonunun ve kalitesinin bir özeti olma niteliğini taşıdığından lobi mobilyaları dikkatli ve özenli bir şekilde seçilmelidir. Sadece ilk giriş anında değil otelden çıkış anında da otelde en son görülen yer lobiler olduklarından konukların hafızalarında en iyi şekilde kalacak birer alan hâline getirilmelidirler. Otelin iç tasarımının etkili olması bu bağlamda son derece gereklidir. Otellerin lobilerinde kullanılacak mobilyaların trendlere uyum sağlar nitelikte olmaları da gerekmektedir. Mobilyalar, otelden içeri giren konukların rahat ve konforlu bir alanda bulunduklarını hissetmelerini sağlamalı otelden çıkış yapan konuklara da iyi izlenimler bırakmalıdır. Lobiden etkilenen konuklar otelde daha fazla vakit geçirmek isteyecektir.

Otel Odası Tasarımları

Otel odası tasarımları, otel odalarının dekorasyon stillerini yansıtan öğelerdir. Otel odaları tasarlanırken otelin tamamı ile bir görsel bütünlük oluşturması gerekir. Bir oteldeki en önemli yer konukların ağırlanacağı odalardır. Bir otelde konaklama sağlayacak konukların en büyük beklentileri otel odalarının rahatlığıdır. Bu nedenle otel odalarında kullanılacak mobilyalar da kaliteli ürünlerden seçilmeli ve konukların beklentilerini boşa çıkarmamalıdır. Otel odalarında konuklar için hoş  ortamlar sunulmalıdır. Ayrıca konuklar otel odalarında sadece rahat dinlenme alanları değil işle ilgili çalışmalarını gerçekleştirebilecekleri bir alana da ihtiyaç duymaktadır. Otel odalarında tercih edilen Otel mobilyaları her türden konuğun beklentisini karşılamaya yöneliktir.

Otel Odası

Otel odası, bir otelde konaklama sağlayacak konuklar için en önemli yerdir. Otel odaları tasarlanırken otelin genel dekorasyon tarzı net bir şekilde yansıtılmalı ve konukların beklentilerini karşılayacak nitelikte otel mobilyaları kullanılmalıdır. Özellikle evlerinden uzak bir konumda konaklama sağlayacak konuklar düşünülerek otel odalarında ev ortamını ve sıcaklığını sağlayacak türden ambiyanslar oluşturulmalıdır.

Butik Otel Mobilyaları

Butik otel mobilyaları, otellerinde belli bir konsept oluşturmak isteyen ve bu konsepte uygun mobilyalar arayan kişilerin isteklerine ve dönemsel olarak değişen trendlere bağlı olarak tasarlanan ve üretilen mobilyalardır. Butik oteller, genel otel anlayışlarından farklı olarak daha az kişiye hizmet vermekte olan işletmeler olduklarından butik otellerde kullanılan dekorasyon tarzları ve bu dekorasyon tarzlarına ait mobilya ihtiyaçları da farklı olmaktadır. Butik otel mobilyalarının detayları, farklı butik otel mobilyaları çeşitleri ve butik otellerde uygulanmakta olan dekorasyon stilleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Dessamo ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Otel Dekorasyon Ürünleri

Otel dekorasyon ürünleri, otellerde uygulanmakta olan farklı dekorasyon anlayışlarına ve mobilya seçimlerine uyum sağlayacak ürünlerdir. Otel dekorasyon ürünleri otel dekorasyonlarına benzersizlik kazandıracak görünümleri vermektedirler. Otel mobilyası hakkında detaylı bilgi almak ve otel dekorasyon ürünlerinin örneklerine ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilirsiniz.

Otel Oturma Grupları

Otel oturma grupları, otellerdeki farklı alanların farklı konuk kapasitelerine ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilen otel mobilyalarındandır. Otel oturma grupları lobilerde, otel odalarında, teraslarda, restoranlarda ve daha pek çok alanda kullanılabilen ürünlerdir. Otel oturma gruplarının farklı örneklerine ve detaylarına ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilirsiniz.

Otel Mobilyaları Fiyatları

Otel mobilyaları fiyatları, otel mobilyalarının özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Otel mobilyalarının fiyatları hakkında net ve detaylı bilgi almak için Dessamo ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Otel Odası Dekorasyonu Fiyatları

Otel odası dekorasyonu fiyatları, otel odalarında kullanılmak istenen stillere bağlı olarak değişebilmektedir. Otel odası dekorasyonu örneklerine ve Otel Mobilyası fiyatlarına ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Join the conversation

TOP