Otel Odası Koltukları

Otel Odası Koltukları

Otel odası koltukları, otel odalarına konfor, rahatlık, şıklık, ergonomi kazandıracak nitelikte kullanışlı ve uzun ömürlü ürünler olarak tasarlanıp üretilmektedir. Mobilyalar, otel odalarının iç dizaynlarının etkileyiciliğinde büyük önem taşımaktadır. Endüstriyel tasarımların ürünü olan mobilyalar, özgün, şık, çağdaş otel tasarımlarına uygun olmalıdır. Modern otel iç dizayn tasarımcıları, otel mobilyalarını olabilecek en sıra dışı şekilde tasarlayıp otel odalarını buna göre dekore ederek benzersiz işlere imza atmaktadır.

Mobilyalar insan faaliyetlerini destekleyen endüstri temelli üretimler olan ürünlerdir. Otellerin iç dizaynları tasarlanırken tasarımcılar mevcut dekorasyon stilinden yararlanabilir veya yeni bir dekorasyon stili oluşturabilirler. Oteller için seçilecek her mobilya, konukların ihtiyaçları değerlendirilerek seçilir. Boşluk alanların doğru değerlendirilmesi ve odalardaki yaşam alanlarının en iyi şekilde donatılması da bu noktada öneme sahiptir. Örneğin bir otel yatak odasının işlevi konukları en iyi şekilde ağırlarken en rahat ve en huzurlu ortamı sunmak üzerine inşa edilir. Bu durum otel yatak odasında kullanılacak mobilyalarda rahat bir yatağı ve işlevsellik kazandıracak oturma gruplarını gerektirir. Otel odalarındaki mobilyalar otel odalarının yaşam fonksiyonlarını belirledikleri için çok önemlidirler.

Bir otel odasının işlevi planlanırken belirlenen ihtiyaç faaliyetlerine göre ayrılması ve bu faaliyetlere uygun mobilyaların tahsis edilmesi süreçlerinden geçilir. Otel odalarında mobilyaların düzenlenme şekli dikkat edilen unsurlardan biridir. Mekan planlanmasında yaşam alanlarının akış içerisinde olması gerekmektedir. Alanın en doğru ve en uygun şekilde kullanılması için otel oda mobilyaları misafirlerin hareket alanlarını kısıtlamayacak ve onları özgür bırakacak şekilde yerleştirilir. Mobilya planlaması mekan planlaması orantılı olacak şekilde yapılır. Mobilyaların düzensiz ve dağınık yerleştirildiği bir otel odasında odak da kaybolacaktır. Otel mobilyaları, içinde bulundukları alanın görsel ağırlığını dengeleyerek odak noktasını etkisi altına alır. Otel dizaynındaki denge mobilyaların ve içinde bulunulan mekanın güvenilirliğini, sağlamlık hissini arttırır.

Otel iç tasarımı yapan tasarımcılar tarafından mobilyalar, bir iç dizayn dengesi ve dinginliği oluşturmak için kullanılırlar. Kullanılacak mobilyaların tarzları, renkleri, dokuları, şekilleri, formları gibi detaylar ortamlarda iki boyutlu ve üç boyutlu dengeler oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu sayede mekanın yaşamsal fonksiyonu rahatlıkla vurgulanabilecektir.

Otellerin iç tasarımları yapılırken mekanların tam anlamıyla kullanılabilmesi noktasında pek çok detay vardır. Otellerin iç tasarımları yapılacak alanlarda önceden gerekli ölçümler ve planlamalar yapılması sonucunda mekanla son derece uyumlu otel mobilyaları alanların en verimli şekilde değerlendirmeye açılmalarına yardımcı olur.

Otel odalarındaki mobilyaların sahip olmaları gereken özelliklerden bir diğeri de konukların konfor ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamalarıdır. Otel oda mobilyaları, konuklara otelin eşsiz tarzını sergilemekten de geri durmayacak mobilyalar olarak seçilmelidir. Otel odalarında her bir mobilya bir diğerini tamamlamalıdır. Ancak bu sayede dekorasyonda bütünlük sağlanabilir ve dekorasyonun niteliği ortaya çıkarılabilir. Otel odası koltuklarının farklı dizaynlarına, tasarımlarına, çeşitlerine ve örneklerine ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Otel Oturma Grupları

Otel oturma grupları, oturma gruplarının en dikkat çeken ve en önemli özellikleri olan kişiler arasındaki anlaşmaları, ilişkileri, etkinlik hedeflerini ve aktivitelerini etkilemede ciddi bir boyuta sahiptir. Hatta yapılan bir araştırmaya göre insanların başkalarından isteklerini elde etmeleri hususunda oturma gruplarının psikolojik etkilerinin de olduğu ortaya çıkmıştır. İnsanların bulunduğu toplantı, davet, etkinlik gibi yerlerde doğru oturma gruplarının doğru şekilde konumlandırılması gerekliliktir. Oturma grupları düzenlenirken konukların, katılımcıların psikolojileri dikkate alınarak oluşturulmaktadır.

Öncelikle oturma düzeni türü seçilerek işe başlanır. Büyük alanlarda daha fazla konuğu ağırlamak için daha büyük oturma gruplarına ihtiyaç duyulur. Bir otel odası bir dinlenme alanından çok daha fazlası anlamına gelmektedir. Evden uzakta geçirilen bir günde otel oda mobilyaları konukları güvende hissettirmelidir. Müşteri memnuniyeti için en gerekli nokta olan kaliteli otel oda mobilyaları onlara huzurlu ve konforlu bir ortam sunar. Bu yüzden konukların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak tamamlayıcı unsurların bir arada bulunmaları sağlanmalıdır. Olumlu ve yüksek puanlı bir deneyim için otel odaları en büyük etkendir. Konuğa ilk izlenimini vermek açısından lobiden sonra en çok özen gösterilmesi gereken alanlar otel odalarının dekorasyonları ve bu noktada da otel oda mobilyalarıdır.

Otel oda mobilyalarında yataklar her zaman en önemli parçalardandır. Otel odalarında kullanılan yatakların kalitesi konuklara odadaki diğer mobilyalar hakkında da bir kanıya varma imkanını sağlar. Özellikle doğru yatak başlığının seçilmesi odanın tüm dekorasyon vurgusunu sergileyecektir.

Otel odalarında kişiselliği sağlayacak olan ve kişisel eşyaların bırakılacağı dolaplar, komodinler gibi mobilyalar da son derece önem taşır. Tuvalet masaları, şık aynalar otel odasının dekorasyonunu taçlandırır. Konukların eşyalarını koyabilecekleri geniş dolaplara sahip olmaları otel odalarının değerlendirilmeleri noktasında müşteri memnuniyeti açısından ekstra puan getirecek kriterlerdendir.

Otel Tarzı Yatak Odası

Otel tarzı yatak odası, otellerde vakit geçiren konukların en çok değerlendirmeye aldıkları alanlar arasında yer almaktadır. Otel tarzı yatak odaları, otellerin genel konseptini yansıtan ve tamamlayan mobilyalar kullanılarak dekore edildiğinde ortaya mükemmel sonuçlar çıkmaktadır. Konukların bir otel yatak odasında en çok önem verdikleri şey yatağın kalitesidir. İyi kalitede bir yatak konuklara iyi bir uyku sunabilir ve bu durum otelin puanını arttırmada dikkat çekici etkiye sahiptir. Konukların odaya daha iyi adapte olmalarını sağlayacak ve onları güvende hissettirecek nitelikte olan ayrıca eşyalarını rahatça yerleştirebilecekleri büyüklükte dolaplar da özen gösterilmesi gereken hususlardandır. Otel tarzı yatak odalarına yakışacak nitelikte farklı renk, dekor, konsept seçeneklerine uygun otel oda mobilyalarına ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Butik Otel Mobilyaları

Butik otel mobilyaları, butik otellerin kendilerine has tasarımlarına ve dekorasyon konseptlerine uyum sağlayacak nitelikte ve konforda tasarlanarak üretilmektedir. Butik otel mobilyaları başlığı altında pek çok farklı tasarım örneği yer almaktadır. Butik otel mobilyaları ile ilgili daha fazla örneğe ulaşmak ve butik otel mobilyalarının tasarımlarına ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Lobi Mobilya

Lobi mobilya, otel lobilerinde kullanılacak şık, ihtişamlı, gösterişli, her dekorasyon türüne uyum sağlayacak nitelikte tasarlanarak üretilen mobilyalardır. Lobi mobilyaları ile ilgili daha fazla örneğe ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

İnegöl Otel Mobilyaları

İnegöl otel mobilyaları, İnegöl bölgesinde imal edilen otel oda mobilyalarını ifade eder. Otel mobilyaları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Otel Odası Koltukları & Otel Oda Mobilyaları Fiyat

Otel oda mobilyaları fiyat, otel oda mobilyalarının pek çok özelliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Otel mobilyaları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Otel Odası Dekorasyonu Fiyatları

Otel odası dekorasyonu fiyatları, otel odası dekorasyonlarının niteliklerine göre değişebilmektedir. Otel odası dekorasyonu fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için Dessamo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Özgün ve seçkin tasarımlarıyla müşterilerine konfor sunmayı esas alan Dessamo markamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz hususlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Join the conversation

TOP