Refakatçi Koltuğu

Refakatçi Koltuğu

Refakatçi koltuğu, genellikle hastanelerde çok sık kullanılan bir mobilyadır. Hasta yakınlarının hastaların yanında bulunmaları ve hastaların ihtiyaçlarını karşılamaları için kullanılan bu koltuğun rahat ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Firmamızda yer alan refakatçi koltukları, oldukça dekoratif ve işlevseldir. Açılır kapanır şekilde kullanılabilen koltukların, tek kişilik yatağa dönüşümü sağlanır. Yüksek kaliteye sahip olan refakatçi koltukları, uzun süreli bir kullanım sağlar. Bu da hastane mobilyaları konusunda tasarruf etme imkanını oluşturur. 

Refakatçi koltukları tek kişinin kolay bir şekilde sığabileceği bir koltuktur. Ayrıca açılması ve kapatılması oldukça kolaydır. Üzerinde yer alan yastığı sayesinde, uyuyacak kişiler için ekstra konfor sağlamaktadır. Firmamızın satışa sunduğu ürünler içerisinde yer alan diğer bir seçenek ise vizyon refakatçi koltuğudur. Deri malzemelerden üretilen bu koltuk, yatar pozisyona getirilmektedir. Ayakların uzatılmasına imkan veren bu koltuk daha rahat bir şekilde oturmaya imkan sağlar. 

Refakatçi Koltuğu Özellikleri

Refakatçi koltuğu özellikleri her mekan için özel olarak tercih edilebilecek seçeneklerdedir. Sitemiz üzerinde yer alan refakatçi koltuk modelleri uzun süreli kullanım gibi çok sayıda avantajı sizlere sunar.

Bu özellikleri sayesinde, kişilerin uyumasının yanı sıra çay, kahve tüketildiğinde de ekstra bir sehpa desteğine gerek duyulmaz. Tamamen hasta yakını ihtiyaçları düşünülerek, üretilen refakatçi koltuğu modelleri her mekana uygundur. Hastane, ofis, klinik ya da arzu ettiğiniz bir ortamda rahatça kullanabilirsiniz.

Refakatçi Koltuğu Fiyatları

Özel olarak tasarlanan refakatçi koltukları, her kullanıcının ihtiyacına yanıt verecek özelliklerdedir. Bu ürünlerin fiyat aralıkları işlevselliklerine, büyüklüğüne, tasarımına ve buna benzer birçok özelliğe bağlı olarak değişkenlik gösterir. Refakatçi koltuğu özellikleri de fiyat aralıklarını etkileyen bir konudur. Genellikle hastane odalarında, tek kişilik olarak yer alan koltuklardır. Fakat ofis ve iş yerlerinde de son zamanlarda çok sık kullanılan eşyalardır.

Her mekanda yerini alan refakatçi koltukları, sitemiz üzerinde uygun fiyat teklifleriyle satışa sunulur. Bu nedenle, her bütçeye uygun olarak satışı sağlanmaktadır. Fiyat aralıkları, belli konulara bağlı değişkenlik gösterse de genel olarak müşterilerimizin bütçesini sarsmayacaktır. Sitemiz üzerinden ihtiyacınıza uygun model seçeneklerini kontrol edebilirsiniz.

İletişim

Join the conversation

TOP