Yönetici Masaları Ankara

Yönetici Masaları Ankara dizayn konusuna oldukça dikkat edilmesi gereken ofis mobilyaları arasında yer almaktadır. Çünkü bu tür masalar, sıklıkla yöneticiler tarafından kullanılır. Çalışma verimliliği adına önemli olan yönetici masalarının ergonomik bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra şık ve zarif bir görünüm elde edecek şekilde tasarlanması, ofis dekorasyonu adına önemlidir.

Ofis planına uygun olacak şekilde tasarlanan yönetici masalarının farklı modelleri bulunmaktadır. Genellikle konfor odaklı tasarlandıkları için ergonomik bir kullanımı mümkün kıldıklarını belirtmek olanaklıdır. Genellikle açık ofis tasarımlarında tercih sebebi olan workstation çalışma masaları, yoğun ekip çalışması için idealdir. Kurumun temsil edildiği ve işletme adına büyük kararların alındığı ofisin beyin noktası yönetici odalarında yönetici masaları odak nokta olmaktadır.

Kurum içerisinde birbiriyle sıklıkla temas içerisinde olan çalışanların ise genellikle kendilerine özel çalışma masalarına sahip olmaları gerektiği bilinmektedir. Özel çalışma alanları oluşturulmasını sağlayan bu tür masalar, iş verimliliğini arttırma noktasında oldukça başarılıdır. Yönetici masaları modellerinde rahatlık ve estetik duruş her zaman ön planda tutulmalıdır. Çünkü konfor ve şık bir görünüm, ofis ortamlarının çok özel bir tasarıma ulaşmasını sağlar. Peki yönetici masalarında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? Sıklıkla tercih edilen yönetici masalarıyla ilgili neler söylenebilir?

Doğru yönetici masasını seçme büyük önem taşır. Yöneticilerin yoğun çalışma tempolarına uygun olarak tercih edilen yönetici masaları oldukça fonksiyonel bir kullanım sunar. Doğru tercih edilen yönetici masaları iş yeri verimliliğini arttıracak en önemli mobilyalardan biridir. Bu sebeple yönetici masası satın almadan önce detaylı bir araştıra yapılarak satın alınmalıdır. Yönetici masaları, tüm ofis mobilyaları gibi dayanıklı ve uzun ömürlü mobilyalar olmalıdır. Bu sebeple kaliteli ve özenli bir üretim sürecinden geçen yönetici masaları ve yönetici masa takımları tercih edilmelidir. Yönetici mobilyaları tercih edilirken kişiye özel tasarlanan mobilyaları tercih etmekte doğru bir dekorasyon yöntemi olabilmektedir. Özellikle yönetici odası planınıza, zevk ve ölçülerinize uygun şekilde tasarlanan yönetici masaları ve yönetici takımları sizlere doğru bir yönetici odası sunacaktır.

yönetici masaları ankara

Yönetici Masaları Ankara

Yöneticilerin çoğunlukla yoğun bir çalışma temposuna sahip olduğu bilinmektedir. Çalışan ve kurumu temsil etmekte olan yöneticilerin kullandıkları masa ve sandalyeler, iş verimliliğini doğrudan etkiler. Bu nedenle yönetici masası modelleri içerisinde yer alan ürünlerden ergonomik tasarıma sahip olanların tercih edilmesi gerekmektedir.

Bilindiği üzere yöneticiler, her an toplantıya hazır bir haldedir. Yoğun iş temposu içerisinde bulunan yöneticilerin toplantıya hazır olmaları, çalışma ortamında efektif çalışma masalarına ihtiyaç duymalarına neden olmaktadır. Ayrıca konuklarını ağırlayacağı alanların bulunması, iş verimliliği adına önemlidir.

Ofis ortamlarının vazgeçilmezleri içerisinde yer alan yönetici masalarında fiyatların, tasarıma göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Tasarımdaki zarafet, kullanılan renk, malzeme seçimi ve daha pek çok unsur; yönetici masaları fiyatları konusunda temel belirleyiciler arasında yer almaktadır. Bu nedenle talep edilen yönetici masalarının özellikleri belirlenmeli, bu hususlara uygun tasarımların fiyatları öğrenilmelidir.

Dessamo Mobilya, yönetici masalarında yenilikçi ve modern tasarımları bünyesinde barındırmaktadır. Ofis alanlarının şık ve zarif bir görünüm elde etmesini sağlayan tasarımlar, aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizlerle iletişime geçerek yönetici masası modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik istediğiniz modellere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yönetici Masaları Ankara ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yönetici masalarında çalışılan iş koluna uygun olarak tercih edilen yönetici masaları iş ve çalışma stilini yansıtırken aynı zamanda konuk edilecek misafirlere de uygun olarak gerekli özeni ve dekoratif görünümü taşımalıdır. Bu ve bunun gibi amaçlarla tasarlanan yönetici masalarının farklı modellere sahip olduklarını belirtmek mümkündür. Genellikle klasik tasarımlar tercih edilir. Ancak modern masalar da dikkat çeker. Klasik bir çizgiye sahip olan masalar, yöneticilerin iş hakimiyetini doğrudan etkiler. Bu nedenle birçok yönetici, bulunduğu ortamda klasik çizgiyi yansıtan mobilyaları tercih eder.Bunun yanı sıra modern ve incelikli tasarımlar, ortamın çok daha ferah bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır. Modern tasarımlarda beyaz renk ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra asaletin simgesi olan siyah rengin de modern ofis mobilyalarında sıklıkla tercih sebebi olduklarını söyleyebiliriz.

Modern Çizgiler

Yönetici masalarında dikkat çeken modeller, masaların kullanım amaçlarına göre değişiklik gösterir. Toplantı için tasarlanan masalar çok daha geniş ve ferah bir görünüme sahiptir. Farklı amaçlar üzerinden tasarlanan yönetici masalarının titizlikle seçilmesi ve amaca uygun olması bir hayli önemlidir. Yönetici masalarında şık ve zarif bir görünüm, birçok yönetici için oldukça önemlidir. Bu nedenle modern yönetici masaları dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu tür masaların tasarımında açık renklerin sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Öte yandan modern yönetici masalarının birden çok işleve sahip olması, bu tür masaların konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Yönetici masası seçimi gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta işinize en uygun çalıma masasını tercih etmek olacaktır. Farklı iş kollarına uygun yönetici masaları ile işiniz ile uyumlu bir çalışma alanı oluşturarak dilediğiniz yönetici odası görünümüne sahip olabilirsiniz. Sık toplantıların yapıldığı yönetici odalarında uygun yönetici masaları kullanılarak daha verimli kullanılan fonksiyonel masalar tercih edilebilir. Yönetici masası için tercih edilecek materyal seçimi yönetici odası tasarımının odak noktası olacağından doğru ve uygun tarzda seçilmesi büyük önem taşımaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen dayanıklı bir yönetici masası ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yönetici masasına sahip olabilirsiniz. İster mermer ister ahşap ister laminant malzemeden ofis yönetici masanızı tercih edecek olun dayanıklı bir ofis mobilyası tercih etmeniz en doğru seçenek olacaktır

Dessamo Mobilya ve Ofis Mobilyaları

Özellikle Yönetici Makam Takımları, yönetici odalarında konumlandırılmakta olan ve en fazla beğeni toplayan mobilyalardandır. Yönetici makam takımları, yönetici ve iş yeri hakkında ziyaretçilere bilgi verir nitelikte olduğundan yönetici makam takımları seçilirken iş yerinin bütünlüğü korunmalıdır. Yönetici makam takımları ahşap, deri, metal vb. Pek çok farklı maddeden üretilebilmektedir. Ayrıca yönetici makam takımları özel olarak tasarlanabilmekte ve kişiselleştirilebilmektedir. Yönetici makam takımı modellerine ulaşmak ve ayrıntılı bilgi almak için Dessamo web sitesinden yararlanabilirsiniz.

Ürettiği ürünlerinde son derece estetik bir tarzı en hızlı ve uygun şekliyle müşterisi ile buluşturmayı amaçlayan firmamız, ürün kalitesini Dessamo’ya yakışır düzeyde sorgulamakta, tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anllayış çerçevesinde tüm üretimini yönlenmektedir. Yenilikçi, paylaşımcı, duyarlı ve öğrenmeye açık bir şirket olarak, insani değerlerinden ödün vermeden sektörde dikkat çeken küresel markalar arasındaki yolumuza devam ediyoruz. Zamanın ve mekânların değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, gelip geçici trendlerden uzak durarak yalın ve faydalı ürünler tasarlıyoruz.

Çevreye duyarlı malzemeler kullanıyor; teknolojiyi ustalıkla birleştirip, enerji ve hammaddeyi en verimli şekilde tüketiyoruz. Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerimizi, uluslararası standartlara uygun şekilde belgelendirip, sürekli iyileştiriyoruz. Sektöründe 15 yıldır hammadde girişinden ürünün sevkine kadar, değişmez bir kalite anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesiyle hareket eden Dessamo, tüm bu planlamalarında tek bir duyguyla hareket etmekte ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Join the conversation

TOP