Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Sektöründe 15 yıldır hammadde girişinden ürünün sevkine kadar, değişmez bir kalite anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesiyle hareket eden Dessamo, tüm bu planlamalarında tek bir duyguyla hareket etmekte ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sizin Mutluluğunuz İçin..

Doğanın Tasarım İle Buluşması..

Ofis,Otel ve Okul Mobilyaları...

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ…

Ürettiği ürünlerinde son derece estetik bir tarzı en hızlı ve uygun şekliyle müşterisi ile buluşturmayı amaçlayan firmamız, ürün kalitesini Dessamo’ya yakışır düzeyde sorgulamakta, tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anllayış çerçevesinde tüm üretimini yönlenmektedir.

Pazarlama yapısı içerisindeki gelişimini de son derece ciddi bir boyuta getirmiş olan Dessamo bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla artırarak sürdürecektir.BİRLİKTE BÜYÜK BAŞARILARA ULAŞMAK DİLEĞİYLE…

 

 


Ne Yapıyoruz?

Mekan, estetik, kullanıcı ve ürün arasındaki ilişkiyi ‘fayda’ anlayışı ile harmanlayarak geleceğin ofislerini tasarlıyoruz.

Yenilikçi, paylaşımcı, duyarlı ve öğrenmeye açık bir şirket olarak, insani değerlerinden ödün vermeden sektörde fark yaratan küresel markalar arasındaki yolumuza devam ediyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

İnsan Odaklı Yaklaşım
Kimliğimizin, hizmetlerimizin, tasarım anlayışımızın ve ürünlerimizin temeli, özümüz; insan.

Satış Yönetimi
Müşterilerimizi dinliyor, deneyim ve ihtiyaçlarından öğrendiklerimizle daha iyi hizmet üretiyoruz.

Tasarım
Zamanın ve mekânların değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, gelip geçici trendlerden uzak durarak yalın ve faydalı ürünler tasarlıyoruz.

Kalite
Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerimizi, uluslararası standartlara uygun şekilde belgelendirip, sürekli iyileştiriyoruz.

Üretim
Çevreye duyarlı malzemeler kullanıyor; teknolojiyi ustalıkla birleştirip, enerji ve hammaddeyi en verimli şekilde tüketiyoruz.

Sevkiyat
Siparişleri aldığımız andan itibaren en hızlı şekilde kullanıcılarıyla buluşturmak için çalışıyoruz.