Scattolini / KOCAELİ

Scattolini Otomotiv, Dessamo Mobilya işbirliğiyle, şirket içi iletişimi ve işbirliği için özel bir brifing salonu oluşturdu. Bu projede, modern tasarım ve işlevselliği bir araya getirerek, brifinglerin, sunumların ve işbirliği toplantılarının daha verimli ve etkili bir şekilde yapılmasını amaçladık.

Scattolini Otomotiv’in brifing salonu tasarımı projesi, özgün mobilyalar ve iç mekan düzenlemeleri ile brifinglerin, sunumların ve işbirliği toplantılarının daha verimli ve etkili bir şekilde yapılmasını destekliyor. Her ayrıntı, şirketin iş hedeflerine uygun olarak özenle düşünüldü.

Bu proje, Scattolini Otomotiv çalışanlarına ilham verirken, işbirliği ve inovasyonu teşvik eden bir iş ortamı sunuyor. Brifing salonu tasarımı, şirketin kimliğini yansıtarak, misafirlerini etkileyen bir atmosfer oluşturuyor.

Dessamo Mobilya olarak, işyeri tasarımında kalite, işbirliği ve yaratıcılığa büyük önem veriyoruz. Siz de işyerinizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve brifing salonunuzu modernleştirmek isterseniz, bizimle iletişime geçin ve özel tasarım projelerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir